Navigation Menu

Masaż to odpoczynek i relaks dla Twojego ciała i zmysłów. Pobudza wszystkie tkanki w Twoim organizmie, ma działanie odprężające, relaksacyjne i przeciwbólowe. Ujędrnia Twoją skórę i wyszczupla Twoje ciało. Pod wpływem masażu relaksacyjnego uwalniają się związki chemiczne oddziałujące na Twój mózg i sprzyjające pozytywnemu myśleniu. Tam gdzie dotąd był ból i spięcie, pojawia się ulga i relaks.

Możesz również spędzić czas wspólnie z Bliską Osobą na Masażu dla Dwojga w specjalnie przygotowanym do tego pokoju. W blasku świec, przy dźwiękach nastrojowej muzyki, otuleni zapachem olejków eterycznych znajdziecie odpoczynek i ukojenie, ciesząc się wspólnie relaksacyjnym Masażem dla Dwojga.

Możliwe jest dostosowanie rodzajów masaży i czasu ich wykonywania do Twoich indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą masaży jakie proponuje Salon Masażu i Salon Kosmetyczny Evenness. Wykonujemy następujące masaże ręczne: masaż relaksacyjny, relaksacyjny masaż świecami, relaksacyjny masaż czekoladowy, relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami, masaż klasyczny, relaksacyjny masaż dla dwojga, relaksacyjny masaż twarzy, dekoltu i szyi, masaż antycellulitowy, masaż odchudzający i relaksacyjny masaż na 4 ręce.

W Studio Masażu i Kosmetyki Evenness dbamy o Twój komfort, jednak pragniemy poinformować, że w zakres naszych usług nie wchodzą w grę masaże okolic intymnych.

More Information»

Salon Masażu & Day Spa Warszawa

Profesjonalne masaże w przystępnych cenach są cechą charakterystyczną dla Massage Point. Doskonale wiemy jak eksploatujące dla każdego jest dzisiejsze tempo życia. W pogoni za lepszym jutrem łatwo zapomnieć o sobie tu i teraz oraz odrobinie przyjemności. Tak, każdemu należy się relaks w profesjonalnym wydaniu, a masaż jest jedną z najlepszych form odpoczynku i regeneracji. Gwarantujemy, że w Massage Point – Salon Masażu & Day Spa Warszawa bez problemu znajdziecie Państwo masaż idealny dla siebie.

Masaże w Spa Warszawa

Zabieg relaksacyjny, jakim bez wątpienia jest masaż, niesamowicie dobrze wpływa na całe ciało. Dodatkowo, co bardzo ważne, poprawia w znaczący sposób samopoczucie psychiczne. To właśnie za pomocą tego rodzaju zabiegu, można pokonać bardzo wiele dolegliwości, których doświadcza się na co dzień. W zależności od potrzeb i wymagań, masaż może mieć działanie lecznicze, relaksujące, odchudzające bądź przygotowujące mięśnie do wzmożonego wysiłku. Rodzaj zabiegu zawsze dobierany jest indywidualnie, tak żeby jego działanie optymalnie oddziaływało na organizm.

Skorzystaj z najlepszej oferty Day Spa

Wiedząc o tym jak masaże znakomicie działają na cały nasz organizm, stworzyliśmy salon masażu i day spa w mieście Warszawa. Jest to jedyne takie miejsce w stolicy. Cechą charakterystyczną są przystępne ceny i najwyższa jakości świadczonych usług. Indywidualne podejście do każdego Klienta, gwarantuje osiągnięcie najlepszego efektu. W tak prosty sposób można podarować sobie i swoim bliskim odrobinę luksusu pod opieką profesjonalistów. Dla stałych Klientów mamy bardzo korzystne rozwiązanie w postaci umów członkowskich, dzięki którym można korzystać z preferencyjnych cen na zabiegi. Ale to nie wszystko, nasze spa w mieście Warszawa przewiduje również atrakcyjne promocje oraz rabaty dla każdego.

Pozwól sobie na odpoczynek w Spa Warszawa

Spraw, by masaż stał się częścią Twojego życia. Już po pierwszej wizycie odczujesz i docenisz dobroczynne działanie masażu oraz innych zabiegów oferowanych w Massage Point – Salon Masażu Warszawa & Spa Warszawa.

More Information»
All Listing Types All Locations Any Rating

Listing Results

 • EVENNESS STUDIO MASAŻU I KOSMETYKI

  EVENNESS STUDIO MASAŻU I KOSMETYKI

  Masaż antycellulitowy, Masaż gorącymi kamieniami, Masaż limfatyczny, Masaż relaksacyjny, Masaż wyszczuplający

  Read more
 • Massage Point – Body & Face

  Massage Point – Body & Face

  Masaż antycellulitowy, Masaż dla kobiet w ciąży, Masaż gorącymi kamieniami, Masaż klasyczny, Masaż kręgosłupa, Masaż leczniczy, Masaż limfatyczny, Masaż relaksacyjny, Masaż sportowy, Masaż tajski, Masaż wyszczuplający

  Read more