Navigation Menu

Zjawisko relaksu jest opozycyjną reakcją do zjawiska stresu, zarówno na poziomie fizjologicznym, jak i psychicznym.
Warto zatem skorzystać z oferty Naszego profesjonalnego salonu masażu w którym wykwalifikowane terapeutki z odległej Azji pomogą Państwu złapać chwilę oddechu i odnaleźć równowagę!

Regularne masaże pomogą Państwu zmniejszyć napięcia mięśniowe, oczyścić ciało z zalegających toksyn, które są wynikiem codziennej dawki stresu! Dla Nas najważniejszy jesteś Ty i Twoje samopoczucie, dlatego stawiamy na: czystość, higienę, intymność i komfort…

More Information»

Salon Masażu & Day Spa Warszawa

Profesjonalne masaże w przystępnych cenach są cechą charakterystyczną dla Massage Point. Doskonale wiemy jak eksploatujące dla każdego jest dzisiejsze tempo życia. W pogoni za lepszym jutrem łatwo zapomnieć o sobie tu i teraz oraz odrobinie przyjemności. Tak, każdemu należy się relaks w profesjonalnym wydaniu, a masaż jest jedną z najlepszych form odpoczynku i regeneracji. Gwarantujemy, że w Massage Point – Salon Masażu & Day Spa Warszawa bez problemu znajdziecie Państwo masaż idealny dla siebie.

Masaże w Spa Warszawa

Zabieg relaksacyjny, jakim bez wątpienia jest masaż, niesamowicie dobrze wpływa na całe ciało. Dodatkowo, co bardzo ważne, poprawia w znaczący sposób samopoczucie psychiczne. To właśnie za pomocą tego rodzaju zabiegu, można pokonać bardzo wiele dolegliwości, których doświadcza się na co dzień. W zależności od potrzeb i wymagań, masaż może mieć działanie lecznicze, relaksujące, odchudzające bądź przygotowujące mięśnie do wzmożonego wysiłku. Rodzaj zabiegu zawsze dobierany jest indywidualnie, tak żeby jego działanie optymalnie oddziaływało na organizm.

Skorzystaj z najlepszej oferty Day Spa

Wiedząc o tym jak masaże znakomicie działają na cały nasz organizm, stworzyliśmy salon masażu i day spa w mieście Warszawa. Jest to jedyne takie miejsce w stolicy. Cechą charakterystyczną są przystępne ceny i najwyższa jakości świadczonych usług. Indywidualne podejście do każdego Klienta, gwarantuje osiągnięcie najlepszego efektu. W tak prosty sposób można podarować sobie i swoim bliskim odrobinę luksusu pod opieką profesjonalistów. Dla stałych Klientów mamy bardzo korzystne rozwiązanie w postaci umów członkowskich, dzięki którym można korzystać z preferencyjnych cen na zabiegi. Ale to nie wszystko, nasze spa w mieście Warszawa przewiduje również atrakcyjne promocje oraz rabaty dla każdego.

Pozwól sobie na odpoczynek w Spa Warszawa

Spraw, by masaż stał się częścią Twojego życia. Już po pierwszej wizycie odczujesz i docenisz dobroczynne działanie masażu oraz innych zabiegów oferowanych w Massage Point – Salon Masażu Warszawa & Spa Warszawa.

More Information»
Dotyk Orientu Mokotów
Grudzień 72016

Dotyk Orientu to ekskluzywny salon:

– orientalnych i egzotycznych masaży oraz zabiegów na ciało wykonywanych przez dyplomowane masażystki i masażystów z wyspy Bali

– pielęgnacji stóp i dłoni (manicure, pedicure) oraz

– naturalnych zabiegów kosmetyki twarzy.

Dotyk Orientu mieści się w samym sercu pięknego osiedla „Biały Kamień” na warszawskim Mokotowie. To miejsce wyróżnia się wyjątkową i magiczną atmosferą, aromatycznym klimatem Orientu i masażami na najwyższym światowym poziomie.

Oferując usługi naszym Klientom pragniemy wyjść poza klasyczną metodę fizycznego, aromatycznego i manualnego oddziaływania na ciało. Oferujemy atrakcyjne programy wieczorów firmowych i panieńskich, jak również innych form spędzania wolnego czasu w gronie bliskich osób.

W trakcie jednego wieczoru jesteśmy w stanie dostarczyć atrakcji grupie do 15 osób oferując w tym czasie zabiegi na ciało (masaże, maski, peelingi), kosmetykę (manicure, pedicure) oraz kompleksowe rytuały w formie pakietów zabiegów.

More Information»
ISLA MASAŻ & SPA
Grudzień 72016

Isla Masaż & Spa

Wyspa spokoju i relaksu w samym sercu Warszawy. Pozwól nam zadbać o Twoje ciało i duszę przenosząc Cię do bajecznej krainy uzdrawiającego dotyku.

Jesteśmy salonem spa oferującym zabiegi wykonywane przez wykwalifikowane terapeutki z Filipin, Tajlandii i z wyspy Bali – miejsc, w których masaż jest integralną częścią życia każdego człowieka. Wyjątkowa energia, wieloletnie doświadczenie, siła i pasja pozwalają nam zaprosić Cię w podróż, która na długo pozostanie w Twojej pamięci.

Oferujemy również zabiegi kosmetyczne oraz kosmetyki Thalgo & Purles. Szczegóły naszej oferty zobaczą Państwo w zakładce „Pełna Oferta”

More Information»
All Listing Types All Locations Any Rating

Listing Results

 • Tajski Sen Kabaty Masaż Tajski

  Tajski Sen Kabaty Masaż Tajski

  Masaż relaksacyjny, Masaż tajski

  Read more
 • Massage Point – Body & Face

  Massage Point – Body & Face

  Masaż antycellulitowy, Masaż dla kobiet w ciąży, Masaż gorącymi kamieniami, Masaż klasyczny, Masaż kręgosłupa, Masaż leczniczy, Masaż limfatyczny, Masaż relaksacyjny, Masaż sportowy, Masaż tajski, Masaż wyszczuplający

  Read more
 • Dotyk Orientu Mokotów

  Dotyk Orientu Mokotów

  Masaż gorącymi kamieniami, Masaż klasyczny, Masaż relaksacyjny, Masaż tajski

  Read more
 • ISLA MASAŻ & SPA

  ISLA MASAŻ & SPA

  Masaż gorącymi kamieniami, Masaż klasyczny, Masaż relaksacyjny, Masaż tajski

  Read more